KINO 3D W AUGUSTOWIE + NOWY KLUB
 

Cyfryzacja Kina Iskra – Augustów w trójwymiarowych okularach.

Najnowsza technologia 3D już w Naszym Mieście.



Już 2 lipca 2010 Kino Iskra zaprasza wszystkich widzów na pierwsze seanse filmowe w technologii 3D. Tym samym Augustów dołącza do grona miast, w których widzowie maja możliwość oglądania filmów w trójwymiarze i jakości cyfrowej.


Właściciel kina dokonał kolejnej inwestycji, zakupując projektor najnowszej technologii – Christie Solaria. To absolutna nowość na rynku światowym – wprowadzony do użytku dopiero w 2010 r. projektor wyposażony jest w innowacyjną technologię Brillant 3D, gwarantującą najbardziej realistyczną i jasną prezentację filmów w 3D (w stosunku do konkurencji).


Zalety projektora cyfrowego to nie tylko możliwość projekcji filmów trójwymiarowych, to także cyfrowa jakość obrazu o niespotykanej dotychczas głębi, ostrości, intensywności barw i jasności. To także czysty cyfrowy dźwięk surround. Postęp technologiczny w branży kinotechnicznej sprawia, że coraz więcej filmów produkowanych jest w jakości cyfrowej i 3D, odchodząc tym samym od tradycyjnych taśm. Dzięki projektorowi cyfrowemu większość najnowszych produkcji w optymalnej jakości cyfrowej będzie można zobaczyć w Kinie Iskra.


Kino cyfrowe to także gwarancja szybszych premier w kinie, możliwość grania filmów w dniu polskiej premiery. Już 9 lipca pierwsza polska premiera w Kinie Iskra – Shrek Forever 3D, którą Mieszkańcy będą mogli zobaczyć w tym samym czasie, co widzowie dużych miast w całej Polsce. W najbliższym miesiącu w kinie będzie wyświetlana animacja „Toy Story 3 3D” (od 2 lipca), a także głośny „Avatar 3D”. Kolejne wakacyjne premiery 3D to m.in. „Step up 3D” i „Uczeń Czarnoksiężnika”.


Kino cyfrowe i trójwymiarowe niesie ze sobą wiele możliwości. Oprócz tradycyjnych filmów fabularnych umożliwia także relacje z koncertów, wydarzeń artystycznych i sportowych, multimedialne zwiedzanie ciekawych miejsc (np. muzeów), czy oglądanie trójwymiarowych programów edukacyjnych i przyrodniczych. To wszystko w niedalekiej przyszłości będzie można zobaczyć w naszym kinie dzięki najnowszej technologii. Przedsmakiem nowych możliwości będzie wyświetlany już w wakacje film przyrodniczy 3D „Ocean przygód”.


Do oglądania filmów w 3D niezbędne są specjalne okulary. Przed każdym seansem widz otrzyma przy wejściu okulary, dzięki którym na ekranie zostanie uzyskany efekt trójwymairowości.

Nie sa to okulary jednokrotnego użytku – należy je zwrócić przy wyjściu z sali kinowej. Filmu 3D nie da się oglądać w zwykłych okularach 3D (z zielonym i czerwonym szkłem).

Koszt jednej pary okularów to wydatek rzędu kilkuset złotych, stąd wyczulamy przyszłych widzów, aby obchodzili się z okularami w sposób delikatny i używali ich zgodnie z instrukcją. Niemniej zapraszamy do ich jak najczęstszego użytkowania, jak i korzystania z coraz większej oferty Kina Iskra.


Iskra Club. To nie koniec zmian, jakie nastąpią latem w Kinie Iskra. Kolejną niespodzianką i innowacją jest uruchomienie w piwnicach kina obszernego klubu dyskotekowego na wysokim poziomie.


Atutami klubu ma być jego nowoczesny wystrój – wygodne loże, duże ekrany lcd, przestrzenny parkiet, suto wyposażony bar, a przede wszystkim imprezy dyskotekowe prowadzone przez profesjonalnych dj'ów. Otwarcie Klubu planowane jest 5 lipca (poniedziałek), natomiast pierwsza duża impreza dyskotekowa - w sobotę 10 lipca (ilość miejsc ograniczona). Iskra Club zaprasza wszystkich zainteresowanych dobrą zabawą!


AUGUSTÓW -  OFICJALNY FANPAGE
DRUSKIENNIKI MIASTO PARTNERSKIE AUGUSTOWA
 
.
 
OŚODEK   U FLORKA
SZKOŁA NARCIARSKA
BASEN AUGUSTÓW
 
GASTRONOMIA
AUGUSTOWSKIE FIRMY
URZĘDY I INSTYTUCJE
BANKI, BANKOMATY, KANTORY
PRZYJAZNE LINKI
SŁUŻBA ZDROWIA
GABINETY STOMATOLOGICZNE
ZAKŁADY OPTYCZNE
APTEKI
POCZTY
GABINETY MASAŻU
KIN0
STOWARZYSZENIA I ORGANIZACJE
KAWIARENKI INTERNETOWE
DOMY KULTURY
BIBLIOTEKI
MUZEA
ZKM PKS PKP
USŁUGI MOTORYZACYJNE
POSTOJE TAXI
STACJE BENZYNOWE
PARKINGI STRZEŻONE
KURS NURKOWANIA
PARAFIE
MARKET SPOŻYWCZY
CO MA PŁYWAĆ, NIE UTONIE
Najbardziej widowiskowa impreza augustowskiego lata to Mistrzostwa Polski w Pływaniu Na Byle Czym.
Mistrzostwa Świata Łodzi Wytrzymałościowych "Necko Endurance"
Zawody motorowych łodzi wytrzymałościowychz udziałem światowej czołówki motorowodniaków.
Augustowski Spływ i Zawody Branży Turystycznej
Przedstawiciele branży turystycznej z całej Polski, spotkają się w Augustowie, by przekonać się na czym polega aktywny wypoczynek na wodzie. Okazji ku temu mają wiele, między innymi spływ i zawody kajakowe, które są w programie Augustowskiego spływu i zawodów branży turystycznej. W 2011 roku impreza ta odbyła się już po raz piąty.

Organizator: Przedsiębiorstwo Turystyczne SZOT, www.szot.pl
wszystkie imprezy cykliczne
 
KANAŁ AUGUSTOWSKI
Kanał Augustowski był największą inwestycją Królestwa Polskiego XIX wieku. Na skutek wojny celnej pomiędzy Królestwem Polskim i Rosją a Prusami, Królestwo Polskie miało utrudniony dostęp do Bałtyku i tym samym został uniemożliwiony import i eksport towarów. Sytuacja ta skierowała uwagę rządów polskiego i rosyjskiego na możliwość wykorzystania wodnego transportu śródlądowego w szerszym zakresie. Cała droga miała składać się z dwóch części: Kanału Augustowskiego - po stronie polskiej i Kanału Windawskiego – po stronie rosyjskiej.
Mapa strony Informacja turystyczna Urząd Miejski | Historia miasta Augustów : Zanim powstało miastoNarodziny miastaWojenna zawierucha Noclegi | Atrakcje : ŻeglugaWyciąg nart wodnychKanał AugustowskiPo zdrowie do AugustowaLoty balonamiNurkowanieWigierska kolej wąskotorowaRejcy gondolamiKręgielniaKort kartingowyKorty tenisoweCentrum sportu i rekreacjiRejsy katamaranemRaj dla wędkarzyŁowiectwoLodowiskoŚrodowisko przyrodniczeSzlak PapieskiWokół jez. Białego i StudzienicznegoZnad jez. SajnoSzlak rowerowy wokół rzeki NettySzlak rowerowy wokół jez. KolnoSzlak rowerowy "Na powstańce"Szlak rowerowy "Na kozi rynek"Międzynarodowy szlak rowerowy Euro Velo R11Szlak kajakowy rzeki RospudySzlak kajakowy rzeki Netty i Kanału AugustowskiegoSzlak kajakowy rzeki BiebrzySzlak kajakowy rzeki Czarna Hańcza i Kanału Augustowskiego | Rekreacja : Biura podróżyCo ma pływać nie utonieJazda konnaOrganizatorzy turystykiSpływy kajakoweSport i rekreacjaUsługi przewodnickieWyporzyczalnie sprzętu | Imprezy cykliczne : Co ma pływać nie utonie"Necko Endurance"Projekt plaża TVNTurniej Miast przyjaciół TrójkiWodny slalom gwiazd z TrójkąAmatorskie Mistrzostwa w Narciarstwie Wodnym na Wyciągu Nart WodnychBalladowe nocki nad NeckiemKulinarne regatryMaraton pływackiMistrzostwa Świata w Wędkarstwie PodlodowymRegaty o Puchar Burmistrza Miasta Augustowa Kontakt
 © Copyright augustow.pl Design by KANET.eu